Dekanalne Nabożeństwo Różańcowe dla Młodzieży

Autor: admin2 - 2011-10-24 12:53:21
IMG_0726.JPG W niedzielę, 23. października, w naszej sławikowskiej świątyni na wspólnej Modlitwie Różańcowej zebrała się Młodzież z Dekanatu Łany. Licznie przybyli także Parafianie i Goście. Zobacz zdjęcia!

Organizatorem Nabożeństwa był Dekanalny Duszpasterz Młodzieży (nasz Ks. Proboszcz), zespół Proskauer Echo oraz ks. Marek z diecezji bielsko-żywieckiej.

O godz. 16:00 mury naszej świątyni wypełniły się przepięknym śpiewem zespołu Proskauer Echo, który uświetnił to Nabożeństwo swoimi pieśniami religijnymi. Nasz Proboszcz przywitał zgromadzonych wiernych i zachęcił do wspólnej modlitwy. Nabożeństwu towarzyszyło hasło "Szukałem Was..." - słowa wypowiedziane przez Jana Pawła II w ostatnich dniach swojego życia.

Przy Wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówiona została Modlitwa Różańcowa, a rozważania, które ją dopełniały, dotyczyły autentycznych, życiowych problemów, z jakimi boryka się dzisiejsza młodzież.

Pod koniec Łański Duszpasterz Młodzieży podziękował za liczny udział Dzieci, Młodzieży, Parafian i Gości w Nabożeństwie Różańcowym.

Po Nabożeństwie istniała możliwość nabycia płyt zespołu.

 

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejne Nabożeństwa dla Młodzieży!

 

 

Zdjęcia: Paweł Maleika

Dekanalne Nabożeństwo Różańcowe dla Młodzieży 2011