Ognisko dla ministrantów

Autor: admin2 - 2012-06-27 19:15:25
61.JPG We wtorek, 26. czerwca, w ogrodzie farskim odbyło się ognisko dla ministrantów z całej naszej parafii oraz dla klasy III gimnazjum, która w tym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania. Zobacz ZDJĘCIA!!!

 

Na ognisko przybyli ministranci z kościoła parafialnego z Sławikowa oraz kościoła filialnego z Miejsca Odrzańskiego, a także młodzież z klasy III gimnazjum, która w tym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania. Na wspólne pieczenie kiełbasek przybył także nasz Parafianin - misjonarz, o. Józef Krettek. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od pieczenia kiełbasek. Później był czas na wspólne gry i zabawy integrujące dzieci i młodzież z naszej parafii. Największą atrakcją było przeciąganie liny, które wzbudziło wiele emocji! Także kalambury wywołały uśmiechy na twarzach uczestników gry.

Ognisko i wspólne spotkanie miało na celu integrację dzieci i młodzieży z naszej parafii. Zapoczątkowało ono także zbliżający się okres wakacyjny, tak długo przecież oczekiwany... :)

Wszystkim uczestnikom ogniska serdecznie dziękujęmy za wspaniałą atmosferę spotkania, za obecność i za zaangażowanie w sprawy parafii!

Zaś wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy udanych i słonecznych wakacji!

 

 

 

Zdjęcia: Jennifer Wochnik oraz ks. Proboszcz Joachim Augustyniok