Pierwsza Komunia Święta

Autor: admin2 - 2012-05-28 19:29:58
DSC05713.JPG W minioną niedzielę, 27 maja, grupa dzieci z naszej parafii przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej, przyjmując do swojego serca Pana Jezusa pod postacią białego chleba. Zobacz zdjęcia!

W minioną niedzielę, 27 maja, grupa dzieci z naszej parafii przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej, przyjmując do swojego serca Pana Jezusa pod postacią białego chleba. Dzień prędzej, dzieci wyczyściły swoje serduszka w sakramencie pokuty i pojednania. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to wielkie wydarzenie, nie tylko dla dzieci i ich rodziców, ale dla całej wspólnoty parafialnej. 
Dzieci przygotowywały się do tego wielkiego wydarzenia przez wiele miesięcy, uczestnicząc w cotygodniowej przyparafialnej katechezie i comiesięcznej celebracji liturgicznej.
 

Dzieci Pierwszokomunijne:

Kamila Buchta, Patrycja Ceda, Emilia Depta, Judyta Depta, Sylwia Grabowska, Tomasz Habrom, Katarzyna Jasny, Sandra Kirchniawy, Viktoria Krettek, Jakub Maleńczak, Dawid Morawin, Anna Obrusnik, Patryk Pieruszka, Szymon Szomburg, Marcin Szymonik i Tobias Wąsik. 

 

 

 

Zdjęcia: Jennifer Wochnik