IV Droga Krzyżowa ulicami Sławikowa

Autor: admin2 - 2017-04-07 20:17:22
IMG_1354.JPG W piątek, 7 kwietnia, odprawiliśmy IV Drogę Krzyżową ulicami Sławikowa tym razem pod hasłem „Maryjo, naucz nas kochać Boga” . Zobacz ZDJĘCIA!

7 kwietnia wierni z naszej oraz okolicznych parafii wzięli udział w Drodze Krzyżowej ulicami Sławikowa. Rozważaniom Męki Pańskiej przyświecało hasło „Maryjo, naucz nas kochać Boga” wpisujące się w obchody setnej rocznicy objawień Matki Boskiej w Fatimie.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i poprowadzenie piątkowej Drogi Krzyżowej. Serdeczne Bóg zapłać grupom parafialnym, które niosły krzyż. Byli to: ministranci, Róże Różańcowe ze Sławikowa, Lasak, Miejsca Odrzańskiego i Błażejowic, Ochotnicza Straż Pożarna ze Sławikowa i Miejsca Odrzańskiego, małżeństwa, górnicy, kandydaci do bierzmowania i dzieci. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie tej Drogi Krzyżowej - serdeczne Bóg zapłać. Zaś wszystkim obecnym na tym nabożeństwie dziękujemy za obecność, modlitwy i trud związany z pokonaniem trasy procesji.

 

http://www.naszraciborz.pl/site/art/5-styl-zycia/19-wiara/57322-iv-droga-krzyzowa-ulicami-slawikowa-.html#1 

 

Zdjęcia: Jennifer Wochnik