Nasz Ksiądz Proboszcz nagrodzony FIALĄ GMINY RUDNIK

Autor: admin2 - 2019-04-06 20:54:39
IMG-20190406-WA0006.jpg 6 kwietnia w Domu Przyjęć „Mirena” w Rudniku odbyła się gala wręczenia nagród FIALA GMINY RUDNIK. Wśród laureatów znalazł się także Proboszcz Ksiądz Joachim Augustyniok!

 

6 kwietnia w Domu Przyjęć „Mirena” w Rudniku odbyła się gala wręczenia nagród FIALA GMINY RUDNIK. Wśród laureatów znalazł się także Proboszcz Ksiądz Joachim Augustyniok!

 

Fiala Przedsiębiorczości to nagroda dla najlepszych przedsiębiorstw w swoich branżach, mająca na celu doceniać oraz wyróżniać te  podmioty, które mogą być inspiracją dla innych. Przyznane nagrody i wyróżnienia mają za zadanie promować najlepszych, pokazując jakość i solidność przedsiębiorców oraz przyczyniają się do dalszego ich rozwoju. Celem Konkursu jest promowanie najlepszych gospodarstw, przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych Gminy Rudnik, inspirowanie rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz działania społeczne na rzecz społeczności lokalnej.

 Łącznie wręczono siedem nagród w kategoriach: Inwestor Roku, Biznes, Biznes Rodzinny, Aktywny NGO, Żelazny Kłos Gminy Rudnik, Dębowy Laur Gminy Rudnik i Ambasador Przedsiębiorczości.

 

Nagodzonych wybierała powołana przez Wójta Gminy Rudnik specjalna Kapituła, w skład której wchodzili: Rektor lub jego przedstawiciel Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu,. Starszy Cechu lub jego przedstawiciel w Raciborzu,. Starosta Raciborski lub jego przedstawiciel, Przewodniczący Rady Gminy Rudnik lub jego przedstawiciel, Pracownik Urzędu Gminy Rudnik pełniący zarazem funkcję sekretarza Kapituły.

 

Nasz Proboszcz Ksiądz Joachim otrzymał nagrodę w kategorii NGO, czyli osoba prowadząca działalność pozarządową na rzecz podmiotów działających na terenie Gminy Rudnik, wyróżniający się wysoką aktywnością w swojej działalności oraz zaangażowaniem społecznym.

 

 

Organizatorem Konkursu Organizator Konkursu dla Rolników, Przedsiębiorców oraz Organizacji Pozarządowych Gminy Rudnik był Wójt Gminy Rudnik

 

Fiala Gminy Rudnik 2019